Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses yalıtım malzemeleri ses yalıtımı yaparken kullanılan malzemeler türüne göre değişkenlik göstermektedir. Ses yalıtımı malzemeleri yapılarak rahatsız edici gürültüler azaltılabilir fakat tamamen engellenemez.

Sesin zararlarını en aza indirmek için ses yalıtım malzemeleri arasında yüksek sesleri azaltmak için ses yalıtım süngerleri kullanılır. Duvarlarınızda kullanımını tek başına tercih ettiğiniz akustik süngerler, ev içerisinde yankı oluşumunu engellemektedir. Akustik süngerlerin çeşit çeşit rengi olmakla beraber, ISO ve TSE kaliteleri ile yanmayan özellikte olan sertifikalara sahiptir.

Yalıtım yapılacak mekanın akustiği dikkate alınacak bir durum ise akustik paneller ve diğer akustik ses yalıtım malzemeleri (tekno touch sünger,basstrap sünger,basotect melamin sünger, vicoustic flexi a50 sünger) tercih edilebilir. Basotect melamin süngerler düşük yoğunluğuna rağmen yanmazlık özelliği daha gelişmiş ve ses kesim gücü geliştirilmiştir. Bunun yanı sıra beyaz, açık gri ve koyu renklerine ve antibakteriyel özelliğe de sahiptir. Tekno touch sünger her renkte ve modelde bulunabilen yankı engelleyici akustik süngerdir. Basstrap ve bass küpü köşelerde kullanılarak yankıyı önler. Vicoustic flexia50 süngerler akustik mekanlarda kullanılan düşük yoğunluklu yanıcı akustik süngerdir.

Akustik SüngerlerBariyerli akustik süngerler

Sesin yüksek ölçüde kesebilmek için en iyi ses yalıtım malzemeleri bariyerli ses yalıtım süngerleri, rebonded bondex süngerpanağır epdm bariyerleridir. Bu ses yalıtım malzemesi kullanılarak yapılan ses yalıtımında büyük ölçüde ses kesimi sağlandığı gözlemlenmektedir. Fakat sadece bariyerli akustik süngerler görünür yüzeyde kalabilir. Diğer malzemeler akustik görünüm açısından düşük seviyededir ve bondex süngerpan açıkta kaldığından sararma yapabilmektedir. Zeminde, tavanda ve duvarda ses yalıtım malzemeleri kullanabilirsiniz. Uygulamanın yapılabilmesi için kaliteli ses yalıtım malzemesi olan yapıştıcılar kullanılmalıdır. Aksi durumda malzeme düşme yapabilir zarar görebilir.Malzemeler hakkında detaylı bilgi için, ses yalıtım uygulaması için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ses yalıtım malzemeleriBass kırıcı süngerler

Zeminde ses yalıtım uygulaması yapmak için kullabileceğiniz ses yalıtım malzemeleri mantarlı kauçuk levha, mantar şiltesi, kauçuk levha ve kauçuk tabanlı akustik halıdır. Levha ve şiltelerde farklı kalınlık olması sayesinde her uygulamada kullanılabilir hale getirilmektedir.

Bondex sünger Bariyerli bondex sünger
Akustik halılar ofis,toplantı odası vb. her yerde kullanılabilen farklı renklere sahip ses yalıtım malzemelesidir. Titreşimli sesleri ve Darbeyi kesebilmesi alt kısmına lamine edilmiş kauçuk sayesindedir.

Heraklit ahşap yünü levhaHeraklit ahşap yünü levha uygulaması

 

Şap Altı Kauçuk LevhaRulo Kauçuk LevhaZeminlerde uygulanabilecek olan tüm kauçuk malzemeler titreşim ve vibrasyon amaçlı kullanılabilmektedir. Şap ve parke altında kullanılan kauçuk malzemeler farklı kalınlıklarda üretilebilmektedirler.

Zemin Mantar Şilte Yalıtım Levhası Rulo Mantar Şilte

Epdm Ağır Ses BariyeriSes Kesici Bariyer

| 2016 Akustik Ses Yalıtımı Malzemeleri Tüyap Fuar Görüntüleri

Akustik Mimarlık Firma Tüyap Fuar GörüntüleriAkustik Mimarlık Firma Tüyap Fuar Görüntüleri Akustik Mimarlık Firma Tüyap Fuar Görüntüleri

Ankarada ses yalıtımı yapan firma - Ankarada ses yalıtım malzemeleri nelerdir - ses yalıtım malzemeleri nelerdir - ses yalıtımında kullanılan ürünler nelerdir - ses yalıtım malzemelerini Ankarada nereden alabilirim - Ankarada akustik sünger satılan firma - duvarda ses izolasyonu nasıl yapılmalıdır - ses yalıtımı nedir - ses izolasyon malzemeleri hangi ürünlerdir - zemin ses izolasyonu - Ankara ses yalıtım firması - Zemin ses yalıtımında kullanılan malzemeler - Tavan ses yalıtım çözümleri - Ankarada akustik düzenleme - Ses yalıtım hizmetleri - Ankara akustik malzemeler nerede - Ankara ses yalıtım malzemesi fiyatı - Akustik izolasyon malzemeleri - Ankara ofis ses yalıtımı - Titreşim ve vibrasyon çözümleri - Ankara yanmaz akustik sünger - Ses kesici izolasyon malzemeleri - Ses düzenleme ve ses yalıtımı firması - Ankara akustik yalıtım firması - Ses yalıtım çözümleri - Ankara ses izolasyon malzemeleri - ses yalıtımında kullanılan malzemeler - zemin ses yalıtımı nasıl yapılır - Şap ve parke altı ses yalıtımı - Ankara ses yalıtımı fiyatları - Akustik izolasyon malzemeleri nelerdir - Duvar ses izolasyonunda kullanılan ürünler nelerdir - Akustik düzenleme Ankara - Ses yalıtımı fiyatları Ankara - Akustik ses yalıtım uygulamaları yapan firma - Evde ses yalıtımı - iki duvar arası ses kesintisi nasıl sağlanır - Ankara ses yalıtım fiyatları - Ses yalıtım sorunu nasıl çözülür - Ankara akustik sünger uygulaması nasıl yapılmalı - akustik sünger nasıl yapıştırılır -

Ses Yalıtımı Ankara - Akustik Sünger Ankara - Piramit Sünger Ankara - Yumurta Sünger Ankara - Akustik Panel Ankara - Ses Yalıtım - Ses Yalıtım Süngeri Ankara - Ankara Ses Yalıtımı