Kumaş Kaplı Panel

Kumaş Kaplı Panel

Kumaş kaplı panel eko ve yankı engelleyici akustik paneldir. Toplantı salonlarında, ofislerde, çağrı merkezlerinde, iş yerlerinde, sinema odasında, ses kayıt odasında, stüdyolarda ve benzeri mekanlarda kullanılabilmektedir. Mekanlarda ses karışıklığının önüne geçilmesi ve uğultu gibi problemlerin engellenmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Kumaş kaplı panellerde geniş bir renk seçeneği bulunmaktadır. Model seçenekleri de mevcuttur. Mekanlarda şık bir görünüm sağlar ve dekoratiftir. Yüzeyi kumaşla kaplıdır.

Akustik bir ortam yaratmak istenilen mekanlarda yankı, eko problemlerinin çözülmesi için akustik kumaş kaplı panel kullanımıyla sağlanmaktadır.Panellerin üzerinde bulunan kumaşlar yanmaya ve solmaya karşı oldukça dayanıklıdır.Aşınma gibi bir problemde çıkarmamakla beraber istenilen renk ve model çeşitliliğine sahiptir.

Kumaş kaplı panelKumaş kaplı akustik panel

Akustik paneller yüzey olarak (Ön Arka) bakımından cam yünüyle kaplıdır.Dış görünüş olarak çeşitli renk seçeneklerine sahip olması ve darbelere karşı dayanıklılığı ile her ortamda kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Akustik kumaş panellerKumaş panel
Çok dayanıklı bir malzemeden üretilmektedir ve yüzey rengi aşınmamaktadır. Sıcaklığa karşıda dayanıklı olan bu panellerin rengi solmaz özelliktedir. Kumaş kaplı akustik panel istenilen boyutlarda ve ebatlarda üretilmektedir. Ses emici özelliğine sahiptir. 

Kumaş panellerAkustik kumaş paneller
Renk seçeneklerinin geniş olması nedeniyle kullanıldığı mekanlarda güzel görünüm sağlamaktadır. Mekanlara uygun olarak üretilmiştir. Cam yününden oluşturulmuş yüksek yoğunluğa sahip olan akustik paneldir.

Kumaş kaplı panel uygulamasıKumaş kaplı panel uygulaması

 

ÖZELLİKLER

  • 95 kg/m3 yoğunluktadır.
  • 20 mm - 40 mm kalınlıktadır.
  • Akustik NRC değeri 0.90 - 0.95 aralığındadır.
  • Yangın dayanımı UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfıdır.
  • Kanca / Z Clip uygulama şekli.
  • Kenarları boya ile güçlendirilmiştir.
  • İstenilen ebatlarda üretilmektedir.

| 2016 Akustik Ses Yalıtımı Malzemeleri Tüyap Fuar Görüntüleri

Akustik Mimarlık Firma Tüyap Fuar GörüntüleriAkustik Mimarlık Firma Tüyap Fuar Görüntüleri Akustik Mimarlık Firma Tüyap Fuar Görüntüleri

Ankarada ses yalıtımı yapan firma - Ankarada ses yalıtım malzemeleri nelerdir - ses yalıtım malzemeleri nelerdir - ses yalıtımında kullanılan ürünler nelerdir - ses yalıtım malzemelerini Ankarada nereden alabilirim - Ankarada akustik sünger satılan firma - duvarda ses izolasyonu nasıl yapılmalıdır - ses yalıtımı nedir - ses izolasyon malzemeleri hangi ürünlerdir - zemin ses izolasyonu - Ankara ses yalıtım firması - Zemin ses yalıtımında kullanılan malzemeler - Tavan ses yalıtım çözümleri - Ankarada akustik düzenleme - Ses yalıtım hizmetleri - Ankara akustik malzemeler nerede - Ankara ses yalıtım malzemesi fiyatı - Akustik izolasyon malzemeleri - Ankara ofis ses yalıtımı - Titreşim ve vibrasyon çözümleri - Ankara yanmaz akustik sünger - Ses kesici izolasyon malzemeleri - Ses düzenleme ve ses yalıtımı firması - Ankara akustik yalıtım firması - Ses yalıtım çözümleri - Ankara ses izolasyon malzemeleri - ses yalıtımında kullanılan malzemeler - zemin ses yalıtımı nasıl yapılır - Şap ve parke altı ses yalıtımı - Ankara ses yalıtımı fiyatları - Akustik izolasyon malzemeleri nelerdir - Duvar ses izolasyonunda kullanılan ürünler nelerdir - Akustik düzenleme Ankara - Ses yalıtımı fiyatları Ankara - Akustik ses yalıtım uygulamaları yapan firma - Evde ses yalıtımı - iki duvar arası ses kesintisi nasıl sağlanır - Ankara ses yalıtım fiyatları - Ses yalıtım sorunu nasıl çözülür - Ankara akustik sünger uygulaması nasıl yapılmalı - akustik sünger nasıl yapıştırılır -

Ses Yalıtımı Ankara - Akustik Sünger Ankara - Piramit Sünger Ankara - Yumurta Sünger Ankara - Akustik Panel Ankara - Ses Yalıtım - Ses Yalıtım Süngeri Ankara - Ankara Ses Yalıtımı